Hoppa till innehållet

Personal

Information - info@orderinvest.se

Försäljning - Order - Reklamationer - order@orderinvest.se

Marknad - marknad@orderinvest.se

Ekonomi - ekonomi@orderinvest.se

Lager - lager@orderinvest.se


 


Försäljning

kalle_web.jpg

Säljledare / Projektansvarig
Kalle Salomonsson
044 - 699 15
kalle.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 284 33 72


Göran

Key account
Göran Svensson
044 - 699 07
goran.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 076 - 803 06 99


ella_webb.jpg

Säljare
Ella Ekenberg
044 - 699 17
ella.ekenberg@orderinvest.se
Tele mobil: 072 - 247 99 17


piaweb.jpg

Säljare/Kundtjänst
Pia Nordstrand
044 - 699 05
pia.nordstrand@orderinvest.se

 


Jönsson

Key account
Patrik Jönsson
044 - 699 03
patrik.jonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 550 64 70

 


maria

Kundtjänst / Reklamationer
Maria Ekman
044 - 699 04
maria.ekman@orderinvest.se
Tele mobil: 0727-16 99 16

 


Inköp

Patrik.jpg 

Inköpare
Patrik Salomonsson
044 - 699 12
patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

 


Stefan

Inköp och logistik, IT
Stefan Nilsson
044 - 699 06
stefan.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 974 45 89

 


Marknad

 Camilla

Katalogproduktion
Camilla Wilhelmsson
044 - 699 13
camilla.wilhelmsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0708-14 88 37


Jerry

Marknadschef
Jerry Häll
044 - 699 08
jerry.hall@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 660 99 23


Henke

Webadministratör/Katalog
Henrik Rundberg
044 - 699 16
henrikrundberg@orderinvest.se
Tele mobil: 073 - 544 73 18
 


Ekonomi

 Lena

Ekonomi- och personalansvarig
Lena Svensson
044 - 699 23
lena.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 070-516 99 23


Camilla

Ekonomiassistent
Camilla Wilhelmsson
044 - 699 13
camilla.wilhelmsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0708-14 88 37


Lager

 

Micke_2
Mikael Andersson
044 - 699 26
mikael.andersson@orderinvest.se


Månsson

Stefan Månsson
044 - 699 27
stefan.mansson@orderinvest.se


VD

Patrik.jpg 

Patrik Salomonsson
044 - 699 12
patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

 

Produkten har lagts i varukorgen