Hoppa till innehållet

Personal

Information - info@orderinvest.se

Försäljning - Order - Reklamationer - order@orderinvest.se

Marknad - marknad@orderinvest.se

Ekonomi - ekonomi@orderinvest.se

Lager - lager@orderinvest.se


 


Försäljning

kalle_web.jpg

Säljledare / Projektansvarig
Kalle Salomonsson
044 - 699 15
kalle.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 284 33 72


Göran

Key account
Göran Svensson
044 - 699 07
goran.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 076 - 803 06 99

 


Risberg_web

Säljare
Patrik Risberg
044 - 699 09
patrik.risberg@orderinvest.se
Tele mobil: 072-21 49 909

 


 

Lukas_web

Säljare
Lukas Nilsson
044 - 699 05
lukas.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 073-55 81 591


 

maria

Kundtjänst / Reklamationer
Maria Ekman
044 - 699 04

maria.ekman@orderinvest.se
Tele mobil: 0727-16 99 16

 


Inköp

Patrik.jpg 

Inköpare
Patrik Salomonsson
044 - 699 12

patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

 


Stefan

Inköp och logistik, IT
Stefan Nilsson
044 - 699 06

stefan.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 974 45 89


 Christian_web

 

Inköp och lager
Christian Nilsson
044 - 699 25

christian.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 510 11 96

 


Marknad

 Camilla

Katalogproduktion
Camilla Wilhelmsson
044 - 699 13

camilla.wilhelmsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0708-14 88 37


Jerry

Marknadschef
Jerry Häll
044 - 699 08

jerry.hall@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 660 99 23


Henke

Webadministratör/Marknad
Henrik Rundberg
044 - 699 16

henrik.rundberg@orderinvest.se
Tele mobil: 073-55 81 593
 


Lisa_web

Webadministratör/Marknad
Lisa Westergren
044 - 699 00

lisa.westergren@orderinvest.se


Ekonomi

 Lena

Ekonomi- och personalansvarig
Lena Svensson
044 - 699 23

lena.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 070-516 99 23


Camilla

Ekonomiassistent
Camilla Wilhelmsson
044 - 699 13

camilla.wilhelmsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0708-14 88 37


Lager

 

Micke_2
Mikael Andersson
044 - 699 26

mikael.andersson@orderinvest.se


Månsson

Stefan Månsson
044 - 699 27

stefan.mansson@orderinvest.se


VD

Patrik.jpg 

Patrik Salomonsson
044 - 699 12

patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

 

Produkten har lagts i varukorgen