Hoppa till innehållet
Din varukorg är tom

RING OSS
044 - 699 00


Kontakta oss

Roligt att du vill kontakta oss!

Vi står alltid redo att hjälpa dig med stort som smått och du kan höra av dig till oss på det sätt som passar dig bäst.

 

 

Telefon 044-699 00

 

Du kan ringa oss dygnet runt alla dagar i veckan.

Bäst service får du måndag – torsdag 07:30 – 16:30 samt fredag 07:00 – 16:00.

Eller kontakta någon av våra säljare direkt.

 

 

Mail

 

Du når oss alltid via mail. Helgfria vardagar får du svar inom 24 timmar.

Allmän information info@orderinvest.se

Försäljning och

reklamationer 

order@orderinvest.se
Marknad marknad@orderinvest.se
Inköp och logistik inkop@orderinvest.se
Ekonomi ekonomi@orderinvest.se
Lager lager@orderinvest.se

 

 

Webbshop och chat

 

Vår webbshop är givetvis öppen dygnet runt. Här kan du läsa om våra produkter och lägga order.

Under arbetstid kan du även chatta med våra experter.

Det går också bra att skicka ett meddelande via vårt kontaktformulär längst ner på sidan.

 

 

Besök och post

 

Du är alltid välkommen att besöka vårt huvudkontor och showroom.

Hör gärna av dig innan du kommer så ser vi till att ha kaffet klart!

 

Besöks- och postadress

Orderinvest AB

Mäster Bonggatan 2

291 54 KRISTIANSTAD

 

 

Boka ett besök med våra experter

 

Vi kommer gärna ut och besöker dig på plats. Hör av dig till oss för att boka ett besök.

Ring 044-699 00 eller maila oss order@orderinvest.se

 

 

Vår personal

 

Försäljning och kundrelationer

kalle_web.jpg

Säljledare

Kalle Salomonsson

044 - 699 15

Mobil: 070 - 284 33 72

Mail: kalle.salomonsson@orderinvest.se

goran_web

Säljare

Göran Svensson

044 - 699 07

Mobil: 076 - 803 06 99

Mail: goran.svensson@orderinvest.se

risberg_web.jpg

Säljare

Patrik Risberg

044 - 699 09

Mobil: 0722-14 99 09

Mail: patrik.risberg@orderinvest.se

stefan_web

Säljare

Stefan Nilsson

044 - 699 06

Mobil: 070 - 974 45 89

Mail: stefan.nilsson@orderinvest.se

Lukas_web

Säljare

Lukas Nilsson

044 - 699 05

Mobil: 073-55 81 591

Mail: lukas.nilsson@orderinvest.se

astrom_web.jpg

Kundrelationer

Stefan Åström

044 - 699 18

Mobil: -

Mail: stefan.astrom@orderinvest.se

henrik_ax_web

Kundrelationer

Henrik Ax

044 - 699 11

Mobil: -

Mail: henrik.ax@orderinvest.se

tjej_300_3.jpg

Kundrelationer

Erika Sandfalk

044 - 699 14

Mobil: -

Mail: erika.sandfalk@orderinvest.se

maria_web

Kundtjänst / Reklamationer

Maria Ekman

044 - 699 04

Mobil: 0727-16 99 16

Mail: maria.ekman@orderinvest.se

 

 

Inköp och Lager

Christian_web

Inköpschef

Christian Nilsson

044 - 699 25

Mobil: 0705-10 11 96

Mail: christian.nilsson@orderinvest.se

maria_web

Inköpare

Maria Ekman

044 - 699 04

Mobil: 0727-16 99 16

Mail: maria.ekman@orderinvest.se

kille_300.jpg

Lager

Victor Wilhelmsson

044 - 699 03

Mobil: 070 - 930 57 21

Mail: victor.wilhelmsson@orderinvest.se

micke_web

Lager

Mikael Andersson

044 - 699 26

Mobil: -

Mail: mikael.andersson@orderinvest.se

mansson_web

Lager

Stefan Månsson

044 - 699 27

Mobil: 0735 - 58 15 94

Mail: stefan.mansson@orderinvest.se

 

Marknad

jerry_web

Marknadschef

Jerry Häll

044 - 699 08

Mobil: 070 - 660 99 23

Mail: jerry.hall@orderinvest.se

henke_web

Webb

Henrik Rundberg

044 - 699 16

Mobil: 073 - 55 81 593

Mail: henrik.rundberg@orderinvest.se

Lisa_web1.jpg

Webb

Lisa Westergren

044 - 699 17

Mobil: 072 - 24 79 917

Mail: lisa.westergren@orderinvest.se

camilla_web

Katalogproduktion

Camilla Wilhelmsson

044 - 699 13

Mobil: 0708-14 88 37

Mail: camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

 

 


Ekonomi

lena_web

Ekonomi- och personalansvarig

Lena Svensson

044 - 699 23

Mobil: 070-516 99 23

Mail: lena.svensson@orderinvest.se

camilla_web

Ekonomiassistent

Camilla Wilhelmsson

044 - 699 13

Mobil: 0708-14 88 37

Mail: camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

 

 

VD

patrik_web

VD

Patrik Salomonsson

044 - 699 12

Mobil: 070 - 645 52 71

Mail: patrik.salomonsson@orderinvest.se

 

Kontakta oss 

 

* Obligatorisk information

Produkten har lagts i varukorgen