Hoppa till innehållet

Kontakta oss

Hos oss möter du alltid en mångsidig och kunnig personal som hjälper dig som kund att hitta just det du söker.
Till vår ordertelefon 044-699 00 kan du ringa mån-tor 07:30 -16:30 samt fredag 07:00-16:00. På dessa tider får du den bästa personliga servicen. Övriga tider på dygnet mån-fre får du också personlig service, dock något begränsad vad gäller produktbeskrivning etc.

Faxa kan du göra dygnet runt alla dagar på 044-699 20. Lika smidigt handlar du i vår webshop. I den finns samtliga våra produkter + ytterligare drygt 2000 artiklar som inte finns med i våra kataloger.

Information - info@orderinvest.se

Försäljning - Order - Reklamationer - order@orderinvest.se

Marknad - marknad@orderinvest.se

Ekonomi - ekonomi@orderinvest.se

Lager - lager@orderinvest.se


 


Försäljning

Order, frågor och reklamationer

Säljare
Ella Ekenberg

044 - 699 17
ella.ekenberg@orderinvest.se
Tele mobil: 072 - 247 99 17

Säljledare / Projektansvarig
Kalle Salomonsson
044 - 699 15
kalle.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 284 33 72

Key account
Göran Svensson
044 - 699 07

goran.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 076 - 803 06 99

Key account
Patrik Jönsson
044 - 699 03

patrik.jonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 550 64 70

Kundtjänst
Maria Ekman
044 - 699 04

maria.ekman@orderinvest.se
Tele mobil: 0727-16 99 16

 

Inköp

 

Inköpare
Patrik Salomonsson
044 - 699 12

patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

Inköp och logistik, IT
Stefan Nilsson
044 - 699 06

stefan.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 974 45 89

 

Marknad

 

Katalogproduktion
Camilla Wilhelmsson
044 - 699 13

camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

Marknadschef
Jerry Häll
044 - 699 08

jerry.hall@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 660 99 23

Webadministratör/Katalog
Henrik Rundberg
044 - 699 16

henrikrundberg@orderinvest.se
Tele mobil: 073 - 544 73 18
 

Ekonomi

 

Ekonomi- och personalansvarig
Lena Svensson
044 - 699 23

lena.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 070-516 99 23

 

Lager

Mikael Andersson
044 - 699 26

mikael.andersson@orderinvest.se

Stefan Månsson
044 - 699 27

stefan.mansson@orderinvest.se

VD

 

Patrik Salomonsson
044 - 699 12

patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

 

 

Kontakta oss

* Obligatorisk information

Produkten har lagts i varukorgen