Hoppa till innehållet
Din varukorg är tom

RING OSS
044 - 699 00


Kontakta oss

Roligt att du vill kontakta oss!

Vi står alltid redo att hjälpa dig med stort som smått och du kan höra av dig till oss på det sätt som passar dig bäst.

 

 

Telefon 044-699 00

 

Du kan ringa oss dygnet runt alla dagar i veckan.

Bäst service får du måndag – torsdag 07:30 – 16:30 samt fredag 07:00 – 16:00.

Eller kontakta någon av våra säljare direkt.

 

 

Mail

 

Du når oss alltid via mail. Helgfria vardagar får du svar inom 24 timmar.

Allmän information info@orderinvest.se

Försäljning och

reklamationer 

order@orderinvest.se
Marknad marknad@orderinvest.se
Inköp och logistik inkop@orderinvest.se
Ekonomi ekonomi@orderinvest.se
Lager lager@orderinvest.se

 

 

Webbshop och chat

 

Vår webbshop är givetvis öppen dygnet runt. Här kan du läsa om våra produkter och lägga order.

Under arbetstid kan du även chatta med våra experter.

Det går också bra att skicka ett meddelande via vårt kontaktformulär längst ner på sidan.

 

 

Besök och post

 

Du är alltid välkommen att besöka vårt huvudkontor och showroom.

Hör gärna av dig innan du kommer så ser vi till att ha kaffet klart!

 

Besöks- och postadress

Orderinvest AB

Mäster Bonggatan 2

291 54 KRISTIANSTAD

 

 

Boka ett besök med våra experter

 

Vi kommer gärna ut och besöker dig på plats. Hör av dig till oss för att boka ett besök.

Ring 044-699 00 eller maila oss order@orderinvest.se

 

 

Vår personal

 

Försäljning och kundrelationer

kalle_web.jpg

Säljledare

Kalle Salomonsson

044-699 15

Mobil: 0702-843 372

Mail: kalle.salomonsson@orderinvest.se

goran_web

Säljare

Göran Svensson

044-699 07

Mobil: 0768-030 699

Mail: goran.svensson@orderinvest.se

risberg_web.jpg

Säljare

Patrik Risberg

044-699 09

Mobil: 0722-149 909

Mail: patrik.risberg@orderinvest.se

stefan_web

Säljare

Stefan Nilsson

044-699 06

Mobil: 0709-744 589

Mail: stefan.nilsson@orderinvest.se

Lukas_web

Säljare

Lukas Nilsson

044-699 05

Mobil: 0735-581 591

Mail: lukas.nilsson@orderinvest.se

astrom_web.jpg

Kundrelationer

Stefan Åström

044-699 18

Mobil: -

Mail: stefan.astrom@orderinvest.se

tjej_300_3.jpg

Kundrelationer

Erika Sandfalk

044-699 14

Mobil: -

Mail: erika.sandfalk@orderinvest.se

maria_web

Kundtjänst / Reklamationer

Maria Ekman

044-699 04

Mobil: 0727-169 916

Mail: maria.ekman@orderinvest.se

 

 

Inköp och Lager

Christian_web

Inköpschef

Christian Nilsson

044-699 25

Mobil: 0705-101 196

Mail: christian.nilsson@orderinvest.se

maria_web

Inköpare

Maria Ekman

044-699 04

Mobil: 0727-169 916

Mail: maria.ekman@orderinvest.se

kille_300.jpg

Lager

Victor Wilhelmsson

044-699 03

Mobil: 0709-305 721

Mail: victor.wilhelmsson@orderinvest.se

micke_web

Lager

Mikael Andersson

044-699 26

Mobil: -

Mail: mikael.andersson@orderinvest.se

mansson_web

Lager

Stefan Månsson

044-699 27

Mobil: 0735-581 594

Mail: stefan.mansson@orderinvest.se

 

Marknad

jerry_web

Marknadschef

Jerry Häll

044-699 08

Mobil: 0706-609 923

Mail: jerry.hall@orderinvest.se

henrik_ax_web

Webb

Henrik Ax

044-699 11

Mobil: -

Mail: henrik.ax@orderinvest.se

jejo_web

Webb

Jennie Johansson

Mobil: -

Mail: jennie.johansson@orderinvest.se

camilla_web

Katalogproduktion

Camilla Wilhelmsson

044-699 13

Mobil: 0708-148 837

Mail: camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

 

 


Ekonomi

lena_web

Ekonomi- och personalansvarig

Lena Svensson

044-699 23

Mobil: 0705-169 923

Mail: lena.svensson@orderinvest.se

camilla_web

Ekonomiassistent

Camilla Wilhelmsson

044-699 13

Mobil: 0708-148 837

Mail: camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

 

 

VD

patrik_web

VD

Patrik Salomonsson

044-699 12

Mobil: 0706-455 271

Mail: patrik.salomonsson@orderinvest.se

 

Kontakta oss 

 

* Obligatorisk information

Produkten har lagts i varukorgen