Hoppa till innehållet
Din varukorg är tom

RING OSS
044 - 699 00


Kontakta oss

Hos oss möter du alltid en mångsidig och kunnig personal som hjälper dig som kund att hitta just det du söker. 

Till vår ordertelefon 044-699 00 kan du ringa mån-tor 07:30 -16:30 samt fredag 07:00-16:00. På dessa tider får du den bästa personliga servicen. Övriga tider på dygnet mån-fre får du också personlig service, dock något begränsad vad gäller produktbeskrivning etc. 

Lika smidigt handlar du i vår webshop. I den finns samtliga våra produkter + ytterligare drygt 2000 artiklar som inte finns med i våra kataloger.

 

Information - info@orderinvest.se

Försäljning - Order - Reklamationer - order@orderinvest.se

Marknad - marknad@orderinvest.se

Ekonomi - ekonomi@orderinvest.se

Lager - lager@orderinvest.se


 


Försäljning

 

Order, frågor och reklamationer

 

Säljledare

Kalle Salomonsson

044 - 699 15

Mail: kalle.salomonsson@orderinvest.se

Mobil: 070 - 284 33 72

 

Säljare

Göran Svensson

044 - 699 07

Mail: goran.svensson@orderinvest.se

Mobil: 076 - 803 06 99

 

Säljare

Lukas Nilsson

044 - 699 05

Mail: lukas.nilsson@orderinvest.se

Mobil: 073-55 81 591

 

Säljare

Stefan Nilsson

044 - 699 06

Mail: stefan.nilsson@orderinvest.se

Mobil: 070 - 974 45 89

 

Säljare

Patrik Risberg

044 - 699 09

Mail: patrik.risberg@orderinvest.se

Mobil: 0722-14 99 09

 

Säljare

Stefan Åström

044 - 699 18

Mail: stefan.astrom@orderinvest.se

Mobil: 0735-58 15 92

 

 

Kundtjänst / Reklamationer

Maria Ekman

044 - 699 04

Mail: maria.ekman@orderinvest.se

Mobil: 0727-16 99 16

 

 

Inköp & Logistik

 

Inköpschef

Christian Nilsson

044 - 699 25

Mail: christian.nilsson@orderinvest.se

Mobil: 0705-10 11 96

 

 

Marknad

 

Marknadschef

Jerry Häll

044 - 699 08

Mail: jerry.hall@orderinvest.se

Mobil: 070 - 660 99 23

 

Katalogproduktion

Camilla Wilhelmsson

044 - 699 13

Mail: camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

Mobil: 0708-14 88 37

 

Webadministratör/Marknad

Henrik Rundberg

044 - 699 16

Mail: henrik.rundberg@orderinvest.se

Mobil: 073 - 55 81 593

 

Webadministratör/Marknad

Lisa Westergren

044 - 699 17

Mail: lisa.westergren@orderinvest.se

Mobil: 072 - 24 79 917
 

 

 

Ekonomi

 

Ekonomi- och personalansvarig

Lena Svensson

044 - 699 23

Mail: lena.svensson@orderinvest.se

Mobil: 070-516 99 23

 

Ekonomiassistent

Camilla Wilhelmsson

044 - 699 13

Mail: camilla.wilhelmsson@orderinvest.se

Mobil: 0708-14 88 37

 

 

Lager

 

Mikael Andersson

044 - 699 26

Mail: mikael.andersson@orderinvest.se

 

Stefan Månsson

044 - 699 27

Mail: stefan.mansson@orderinvest.se

 

Victor Wilhelmsson

044 - 699 03

Mail: victor.wilhelmsson@orderinvest.se

Mobil: 070 - 930 57 21

 

 

VD

 

Patrik Salomonsson

044 - 699 12

Mail: patrik.salomonsson@orderinvest.se

Mobil: 070 - 645 52 71

 

 

Kontakta oss

* Obligatorisk information

Produkten har lagts i varukorgen