Hoppa till innehållet
Din varukorg är tom

RING OSS
044 - 699 00


Kontakta oss

Hos oss möter du alltid en mångsidig och kunnig personal som hjälper dig som kund att hitta just det du söker.
Till vår ordertelefon 044-699 00 kan du ringa mån-tor 07:30 -16:30 samt fredag 07:00-16:00. På dessa tider får du den bästa personliga servicen. Övriga tider på dygnet mån-fre får du också personlig service, dock något begränsad vad gäller produktbeskrivning etc.

Faxa kan du göra dygnet runt alla dagar på 044-699 20. Lika smidigt handlar du i vår webshop. I den finns samtliga våra produkter + ytterligare drygt 2000 artiklar som inte finns med i våra kataloger.

Information - info@orderinvest.se

Försäljning - Order - Reklamationer - order@orderinvest.se

Marknad - marknad@orderinvest.se

Ekonomi - ekonomi@orderinvest.se

Lager - lager@orderinvest.se


 


Försäljning

 

Order, frågor och reklamationer

Säljledare
Kalle Salomonsson
044 - 699 15
kalle.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 284 33 72

Säljare
Göran Svensson
044 - 699 07

goran.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 076 - 803 06 99

Säljare
Lukas Nilsson

044 - 699 05
lukas.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 073-55 81 591

Säljare
Stefan Nilsson
044 - 699 06

stefan.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 974 45 89

Säljare
Patrik Risberg

044 - 699 09
patrik.risberg@orderinvest.se
Tele mobil: 0722-14 99 09

Säljare
Stefan Åström

044 - 699 18
stefan.astrom@orderinvest.se
Tele mobil: 0735-58 15 92

Kundtjänst / Reklamationer
Maria Ekman
044 - 699 04

maria.ekman@orderinvest.se
Tele mobil: 0727-16 99 16

 

Inköp & Logistik

 

Inköpschef
Christian Nilsson
044 - 699 25

christian.nilsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0705-10 11 96

 

Marknad

 

Marknadschef
Jerry Häll
044 - 699 08

jerry.hall@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 660 99 23

Katalogproduktion
Camilla Wilhelmsson
044 - 699 13
camilla.wilhelmsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0708-14 88 37

Webadministratör/Marknad
Henrik Rundberg
044 - 699 16

henrik.rundberg@orderinvest.se
Tele mobil: 073 - 55 81 593

Webadministratör/Marknad
Lisa Westergren
044 - 699 00

lisa.westergren@orderinvest.se

 

Ekonomi

 

Ekonomi- och personalansvarig
Lena Svensson
044 - 699 23

lena.svensson@orderinvest.se
Tele mobil: 070-516 99 23

Ekonomiassistent
Camilla Wilhelmsson

044 - 699 13
camilla.wilhelmsson@orderinvest.se
Tele mobil: 0708-14 88 37

 

Lager

 

Mikael Andersson
044 - 699 26

mikael.andersson@orderinvest.se

Stefan Månsson
044 - 699 27

stefan.mansson@orderinvest.se

Victor Wilhelmsson
044 - 699 03

Tele mobil: 070 - 930 57 21
victor.wilhelmsson@orderinvest.se

 

VD

 

Patrik Salomonsson
044 - 699 12

patrik.salomonsson@orderinvest.se
Tele mobil: 070 - 645 52 71

 

 

Kontakta oss

* Obligatorisk information

Produkten har lagts i varukorgen